Till innehåll för sidan
BoAb loggan
BoAb loggan
BoAb loggan

​Personalen

På den här sidan hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hällefors Bostads AB, BoAB.

Sofia Asplund

t f VD/Projektledare

sofia.asplund@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Mariann Jonasson

Ekonomiansvarig

mariann.jonasson@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Eva Eriksson

Uthyrare

eva.eriksson@hellefors.se

Telefon: 0591-64370

Lotta Radziejewski

Receptionist

lotta.radziejewski@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Cristian Eriksson

Driftansvarig/Projektledare 

cristian.eriksson@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Daniel Hansen

Drifttekniker

daniel.hansen@hellefors.se

Per Larsson

Fastighetsskötare

per.larsson@hellefors.se

Peter Andersson

Fastighetsskötare

peter.andersson@hellefors.se

Morgan Österberg

Fastighetsskötare

 

Hasan Gutale

Fastighetsskötare utvändig skötsel