Till innehåll för sidan
BoAb loggan
BoAb loggan
BoAb loggan

​Personalen

På den här sidan hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hällefors Bostads AB, BoAB.

Thomas Hjelmqvist

VD

thomas.hjelmqvist@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Mariann Jonasson

Ekonomiansvarig

mariann.jonasson@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Eva Eriksson

Uthyrare

eva.eriksson@hellefors.se

Telefon: 0591-64370

Lotta Radziejewski

Receptionist

lotta.radziejewski@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Per Larsson

Driftansvarig 

per.larsson@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Daniel Hansen

Drifttekniker

daniel.hansen@hellefors.se

Morgan Österberg

Fastighetsskötare

morgan.osterberg@hellefors.se

Peter Andersson

Grönytor

peter.andersson@hellefors.se

Tobias Quist

Fastighetsskötare

tobias.quist@hellefors.se


Hasan Gutale

Fastighetsskötare utvändig skötsel

hasan.gutale@hellefors.se

Joakim Skoglund

Projektledare

joakim.skoglund@hellefors.se