Till innehåll för sidan
BoAb loggan
BoAb loggan
BoAb loggan

​Personalen

På den här sidan hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hällefors Bostads AB, BoAB.

Cristian Eriksson

Driftansvarig/Projektledare/t f VD 

cristian.eriksson@hellefors.se

Telefon: 0591-643 73

Lotta Radziejewski

Administratör

lotta.radziejewski@hellefors.se

Telefon: 0591-643 70

Sofia Asplund

Projektledare/t f VD

sofia.asplund@hellefors.se

Telefon: 0591-643 77

Birgitta Granqvist

Uthyrare

birgitta.granqvist@hellefors.se

Telefon: 0591-643 75, 74

Eva Eriksson

Uthyrare

eva.eriksson@hellefors.se

Telefon: 0591-64374

Hasan Gutale

Fastighetsskötare utvändig skötsel

Mariann Jonasson

Ekonom

mariann.jonasson@hellefors.se

Telefon: 0591-643 78

Daniel Hansen

Drifttekniker

daniel.hansen@hellefors.se

Per Larsson

Fastighetsskötare

per.larsson@hellefors.se

Peter Andersson

Fastighetsskötare

peter.andersson@hellefors.se